Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 10)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Kocijançiç: Kosova ta pezullojë taksën

Ambasadori i SHBA-së dhe ai i Britanisë së Madhe në Prishtinë gjatë javës së kaluar kanë kërkuar vazhdimisht të luftohet korrupsioni, nepotizmi, por asnjë fjalë nuk e kanë thënë për heqjen e taksës ndaj mallrave serbe. Për shkak të zhvillimeve ...

Read More »