Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 18)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Shkon në tre numri i viktimave në Mat

Sherri për motive të dobëta në fshatin Shëlli në Macukull të Matit, përfundoi me tre të vrarë dhe dy të plagosur. Mësohet se agresori është identifikuar si Kujtim Koxha, banor i fshatit Shëlli. 51 vjeçari  u kap nga policia duke ikur ...

Read More »

Nga Babale, në Banale!

“Po na ikin poetet. Po na mbesin Babalet”, me këto fjalë dhe i përlotur, mediat publikonin sot foton e Xhevahir Spahiut, teksa merrte vesh lajmin për vdekjen e poetit të njohur Fatos Arapi. Është një paradigmë e saktë, për kontrastin ...

Read More »