Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 300)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

A u ekzekutua Santo nga vrasës të huaj?

Mbeten të paidentifikuar dy personat të cilët kanë qëlluar dhe vrarë me armë, bankierin Artan Santo. Burime nga hetimi kanë bërë të ditur se, dyshohet se dy atentatorët janë të huaj dhe në këtë pistë po hetohet. Në vëmendje është ...

Read More »

Maqedonia drejt ndarjes?!

Sa vjen e më shumë Greqia po rrit pretendimet dhe kërcënimet mbi shtetin maqedonas, dhe kjo nuk shihet aq mirë nga zyrtarët më të lartë shtetëror në Shkup, të cilët kanë folur edhe për një ndarje të mundshme të Maqedonisë. ...

Read More »

Amaneti i fundit i Santos: Të mos dal i vdekur nga shtëpia

Ai nuk e dinte se do të ikte kaq shpejt, por sërish nuk e kishte problem që të fliste për vdekjen. Madje, as të trembej prej saj. Të vetmen gjë që ai duket se e ka pasur frikë, ka qenë ...

Read More »

Homazhe per Artan Santon

Familjarë, miq, kolegë, bashkëpunëtorë, e kushdo që e njohu dhe vlerësoi, i japin sot lamtumirën e fundit biznesmenit Artan Santo, i cili u nda tragjikisht nga jeta në moshën 58-vjeçare. Homazhet për Artan Santon do mbahen rreth orës 10:00 në Hotel ...

Read More »

Kërkohet Tarzani në Shkodër

Tarzan quhet 26-vjeçari nga Shkodra i akuzuar për vrasjen e një dite më parë të Brahim Manit po në këtë qytet. Policia tha se Tarzan Prroni është shpallur në kërkim, si i dyshuar për ekzekutimin e 50-vjeçarit Mani, në shenjë ...

Read More »

Bashkëshortja seksi e Peter Crouch (Foto)

Është e lumtur të tregoj figurën e saj seksi. Abbey Crouch dukej e lumtur në plazh në shoqërinë e bashkëshortit të saj Peter Crouch dhe vajzës së tyre Sophia. 28 vjeçarja ka treguar linjat perfekte trupore në bikini të zeza. ...

Read More »