Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 60)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Greqi, sekuestrohet 1 ton Canabis Sativa

Një sasi prej më shumë se 1 ton kanabis është sekuestruar në orët e fundit nga roja bregdetare greke. Konfiskimi është bërë në një gomone në hapësirën detare në afërsi të ishullit Kythira, në jug të gadishullit të Peloponezit. Autoritetet ...

Read More »

Gjinari vazhdon të digjet

Gjinari vijon të jetë në flakë edhe sot. Zjarri ka përfshirë faqen e malit ku është e pamundur që të ndërhyet. Ndërkohë, vijon operacioni i zjarrfikësve dhe forcave të ushtrisë për të vënë nën kontroll situatën, e cila nuk favorizohet ...

Read More »