Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Kim Kardashian po humb fansat

Ajo humbi plot 100 mijë ndjekës pasi fansat protestuan ndaj fotove të saj të të pasmeve me celulit. Dhe duket se Kim Kardashian po bën gjithçka që të rifitojë ndjekësit teksa ka postuar një foto seksi mëngjesin e të premtes. ...

Read More »

Arkansas, 4 ekzekutime brenda javës

Shteti amerikan i Arkansasit ekzekutoi të burgosurin e katërt brenda javës, pas 12 viteve pa asnjë ekzekutim. Kenneth Williams, 38 vjeç, vrau dy persona në vitin 1999, pasi u arratis nga një burg i sigurisë së lartë, ku po vuante ...

Read More »