Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 20)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Breshëri godet avionin në Stamboll

Një avion i AtlasGlobal Airlines bëri ulje të detyruar në aeroportin Ataturk të Stambollit pasi u godit nga një breshër i frikshëm që ka dëmtuar rëndë pjesën e përparme të tij dhe xhamat e kabinës së pilotit. Avioni ishte ngritur ...

Read More »