Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 3360)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Transfertat e zyrtarizuara

Ja disa nga transfertat e zyrtarizuara deri ne oret e fundit: – Mbrojtesi francez i FC Valencia, Adil Rami, ka nenshkruar deri ne 2017 me Milan AC. – Mbrojtesi i majte i Romës, Dodo, eshte huazuar per dy vjet  e per 1,2 milion euro, te Inter Milano. ...

Read More »

Fillon procesi i emërimeve në Parlamentin evropian

Parlamenti evropian do të zgjedhë sot në mesditë presidentin e ri të Komisionit Evropian, pasardhësin e Barrosos. Parlamenti evropian do të zgjedhë luksemburgezin, Jean-Claude Juncker për presidencën e Komisionit Evropian dhe do të nisë emërimet, me zgjedhjen nesër nga drejtuesit evropianë, të zëvendëspresidentit ...

Read More »