Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 3362)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Yjet pushtojnë finalen e Botërorit

Ish-futbollistë, modele, artistë ishin të pranishëm në finalen e Kupës së Botës “Brazil 2014” mes  Argjentinës dhe Gjermanisë. Lideri i grupit Rolling Stones, Mick Jagger ishte i pranishëm në stadiumin Marakana të Rio de Janiero. Ai mbante një kapele me ...

Read More »

Fansat më të mëdhenj të Shakirës

Shakira performoi në ceremoninë mbyllëse të Finales së Botërorit “Brazil 2014”. Ajo këndoi këngën (Dare la la la). Këngëtarja kolumbiane solli shumë energji së bashku me Carlinhos Brown në stadiumin e Marakanasë. Në ceremoninë mbyllëse performuan dhe Carlos Santana e ...

Read More »