Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 3416)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Kur Beyonce ndez skenën

Beyonce dhe Jay Z nisën turin e tyre botëror “On The Run” dhe ndalesa e parë ishte në Majemi. Ndoshta fansave mund t’u jetë dukur pak i kripur çmimi i biletës, por me siguri pas koncertit kanë mbetur të kënaqur ...

Read More »

Kapriçot e Katy Parry gjatë turit

Diva e më e llastuar e muzikës pop duket se është Katy Perry. Gazeta “Daily Star” ka parashtruar një listë  të dëshirave të saj gjatë turit “Prismatic Tour”. Shumë të rëndësishme për të duket se janë frutat e freskëta me ...

Read More »