Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 60)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Erdogan: BE po na humb kohën

Presidenti turk Erdogan hodhi akuza mbi Bashkimin Europian, në një intervistë të dhënë për BBC-në. Ai tha se Turqia po humb kohën e saj, duke pritur që BE ta pranojë, ndaj këta të fundit duhet ta ndajnë mendjen. “Ne jemi ...

Read More »

Linja ajrore shqiptare, fluturimet brenda vitit

Linja ajrore shqiptare do të nisë fluturimet brenda këtij viti. Lajmi është konfirmuar nga gjigandi turk i aviacionit, “Turkish Airlines”, i cili është duke asistuar qeverinë shqiptare në themelimin e kompanisë vendase, që do të kryejë fluturime nga Rinasi drejt ...

Read More »

Rihanna “lë” miliarderin për stilistin

Pak ditë më parë, fotot e saj pranë miliarderit saudit, Hassan Jammel, trashëgimtarin kompanisë gjigante të prodhimit të automjeteve, “Toyota”, bën xhiron e botës dhe komentet ishin të shumta. Por tashmë Rihanna i është kthyer punës, por jo këngës. Ajo ...

Read More »