Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 1079)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

A e keni ditur se Ibra ka gjak shqiptari

Besoni ose jo, Zlatan Ibrahimoviç, e ka nënën me rrënjë shqiptare. Zlatan Ibrahimoviç tash e disa vite është njëri ndër sulmuesit më të mirë në botë, por asnjëherë nuk është raportuar se nëna e anëtarit të Manchester Unitedit ka rrënjë ...

Read More »

Sa për sy e faqe – Hungaria dhe refugjatët

Mijëra refugjatë presin në të ashtuquajturën zonë tranzit në vendkalimin kufitar Serbi-Hungari. Rrethuar me çelik dhe tela me gjemba është vrima përmes së cilës mund të hyjnë në Hungari mijëra refugjatë që presin gjithë durim në të ashtuquajturën zonë tranzit ...

Read More »