Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 1088)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Kosovë, nis protesta e opozitës

Opozita në Kosovë ka nisur protestën e paralajmëruar, kundër dy marrëveshjeve të Asosaconit dhe Demarkacionit. Drejtuesit e AAK, Vetvendosjes dhe Nismas nisën protestën nga ndërtesa e Bibliotekës Kombëtare. Një ditë më parë kreu i partisë Aleanca për Ardhmërinë e Kosovës, Ramush Haradinaj, ...

Read More »