Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 109)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

“Gatishmëri që të rrëqeth shpirtin”, Rama jep lajmin: 497 mjekë dhe 617 infermierë iu përgjigjën thirrjes për t’ju bashkuar ekipit mjekësor kundër COVID-19

Kryeministri Edi Rama në një dalje live nga ‘Facebook’-u i tij deklaroi se thirrjes së ministres së Shëndetësisë Ogerta Manastiruliu, për t’ju bashkangjitur ekipit të personelit mjekësor për të luftuar COVID-19, i janë përgjigjur shumë mjekë dhe infermierë. Kreu i ...

Read More »

SHBA – COVID-19 shkakton kaos në aeroporte

Sot aeroportet amerikane u përfshinë nga kaosi për shkak të shtetasve amerikanë që po kthehen nga Europa, të vetmit që lejohen në vend, pas ndalimit të fluturimeve nga Europa prej administratës Trump. Në aeroportet ndërkombëtare ka radhë shumë të gjata ...

Read More »