Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 1150)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Pas një kafe Rama-Thaçi sonte në Tiranë

Edi Rama dhe Hashim Thaçi janë takuar jozyrtarisht në Tiranë këtë të mërkurë dhe këtë e ka konfirmuar vetë Kryeministri i Shqipërisë. Rama publikoi në rrjetet sociale një ‘selfie’ me Presidentin e Kosovës, duke e shoqëruar atë me një mbishkrim ...

Read More »