Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 1414)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Assad: Fushata ajrore e Rusisë e shpëton rajonin

Presidenti i Sirisë, Bashar al-Assad, thotë se Siria, Rusia, Iraku dhe Irani, janë të bashkuar në luftimin e terrorizmit. Raportohet se zoti Assad është shprehur se këto katër shtete kanë arritur “rezultate praktike”. “Aleanca ndërmjet Rusisë, Sirisë, Irakut dhe Iranit, ...

Read More »