Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 1460)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Kapshticë, sekuestrohen 92 kg kanabis

Policia Kufitare e Kapshticës ka sekuestruar në serbatorin e një kamioni 92 kg kanabis sattva dhe ka arrestuar në flagrancë dy shtetas. Të arrestuarit janë 51-vjeçari Artur Yzeiri, banues në fshatin Ravonik dhe 55-vje55-vjeçari Astrit Haxhi, banues në Korçë. Arrestimi ...

Read More »