Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 1470)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Vendimi i UEFA-s, reagon skuadra e Skënderbeut

Publikimi i raportit të UEFA-s në lidhje me çështjen “Skënderbeu” ka sjellë dhe reagimin e klubit korçar. Nëpërmjet rrjetit social Facebook, drejtuesit e këtij klubi shkruajnë se historia e trukimit të ndeshjeve është mbyllur përfundimisht që me vendimin e dhënë ...

Read More »