Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 1490)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Plagosje me armë zjarri në Lezhë

Policia e Lezhës ka njoftuar se, rreth orës 01.20 të ditës së sotme, në lagjen e spitalit në Lezhë, është plagosur me armë zjarri shtetasi me iniciale A.K., 31 vjeç, i cili është qëlluar gjatë kohës që po lëvizte me ...

Read More »

Zjarr në Finiq, rrezikohen 300 shtëpi

Një tjetër vatër zjarri është shtuar në vend dhe këtë herë në zonën e Finiqit në jug. Flakët janë duke rrezikuar rreth 300 shtëpi në këtë zonë. Forcat zjarrfikëse janë duke punuar për të shuar zjarrin. Edhe një helikopter privat po operon ...

Read More »