Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 1508)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Basha: Rama synon kapjen e sistemit

Mungesa e kompromisit për reformën në drejtësi lidhet me një pikë të vetme, që Lulzim Basha thotë se është propozim i ekspertëve të OPDAT dhe Euralius, e që ka të bëjë me vendet e rezervuara në institucionet e reja. Kjo, ...

Read More »