Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 1741)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

SHBA, BE, sanksione të reja ndaj Rusisë

E premte, 12 shtator, 2014 Bashkimi Evropian dhe Shtetet e Bashkuara kanë vendosur një paketë sanksionesh të reja ekonomike kundër Rusisë si rezultat i veprimeve të saj në Ukrainë. Sanksionet e reja të Bashkimit Evropian hynë në fuqi sot dhe ...

Read More »