Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 31)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

PS shkarkon 11 kryetarë degësh në rrethe

Mbledhja e kryesisë së Partisë Socialiste përfundoi me shkarkimin e 11 kryetarëve të degëve në rrethe, për mospërmbushje detyrash e objektivash, neglizhencë dhe shthurje në ato degë bashkiake ku drejton opozita. Elisa Spiropali doli përpara mediave pas mbledhjes, duke thënë ...

Read More »

Kush janë turqit e laboratorit të Hasit?

Policia ka arrestuar 5 persona për laboratorin e heroinës në Has, që dyshohet se ishin punonjës. Ndërkohë, në kërkim janë dy shtetas turq. Bëhet fjalë për Iskënder Sale, i datëlindjes 1983, dhe Nejdet Cerusoglu, i datëlindjes 1969. Këta shtetas janë ...

Read More »