Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 39)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Rama: Me Amerikën komunikojmë drejtpërdrejtë

“Me Amerikën, kjo qeveri dhe unë personalisht komunikojmë drejtpërdrejtë”, deklaroi sot në Kuvend, Kryeministri Edi Rama, ndërsa theksoi se “është në pritje të një komunikimi të drejtpërdrejtë me Shtëpinë e Bardhë”. “Asgjë e re nga fronti i opozitës. Një tallaz ...

Read More »

Operacion anti-drogë në Durrës, 4 të arrestuar

Specialistët për Hetimin e Narkotikëve në Drejtorinë Vendore të Policisë Durrës në bashkëpunim me Prokurorinë e Rrethit Gjyqësor Durrës, pas një hetimi disa mujor me metoda speciale kanë finalizuar operacionin e koduar “Vollga”. Në kuadër të këtij operacioni, nga Seksioni ...

Read More »