Home / Author Archives: Korresp.24-ore.com (page 4)

Author Archives: Korresp.24-ore.com

Drejtësia të hetojë dosjen korruptive “Kompleksi Partizani”. Balla: “E ka privatizuar dhe marrë si pronë Jamarbër Malltezi, dhëndri i Sali Berishës”

Kryetari i grupit parlamentar të Partisë Socialiste, Taulant Balla kërkoi sot që drejtësia e re të hetojë plotësisht dosjen korruptive “Kompleksi Partizani”, prej ditës së parë të denoncimit. Balla risolli në kujtesë denoncimet e Partisë Socialiste në vitin 2012, kur ...

Read More »