Home / Ekonomia (page 30)

Ekonomia

Portet detare funksionojnë normalisht

Që prej ditës së djeshme situata në portet detare të vendit është në normalitet. Në portin e Durrësit po evadohen normalisht pasagjerët dhe mjetet në Terminalin e Pasagjerëve nga tragetet “Rigel III” dhe “Marina” që kanë mbërritur nga Porti i ...

Read More »