Home / Ekonomia (page 550)

Ekonomia

Gjiknuri: Jo monopoleve në tregun e gazit

Ministri i Energjitikës, Damian Gjiknuri deklaroi të hënën në komisionin e Ligjeve se do të hartohet masterplani për të mos patur operator monopol në shpërndarjen e gazit për konsumatorët apo dhe për industrinë. Gjatë diskutimit të projektligjit “Për sektorin e ...

Read More »