Home / Ekonomia (page 631)

Ekonomia

Situata në BSH, Rama takon Nishanin

Kryeministri Edi Rama takoi sot Presidentin Bujar Nishani dhe ka ndarë me kreun e Shtetit pikëpamjet për situatën e re të krijuar në Bankën e Shqipërisë, pas arrestimit të Guvernatorit Ardian Fullani. Zyra e shtypit e kryeministrisë bën të ditur ...

Read More »