Home / Ekonomia (page 654)

Ekonomia

USAID në mbështetje të bujqësisë shqiptare

Ambasadori amerikan në Tiranë, Donald Lu dhe Ministri i Bujqësisë, Edmond Panariti morën pjesë në aktivitetin e zhvilluar sot në ambientet e Hotel Tirana Internacional,  me rastin e 1-vjetorit të programit të USAID-it, “Agrokapital”, që mbështet bujqësinë shqiptare. Ministri Panariti ...

Read More »