Home / Ekonomia (page 708)

Ekonomia

Superliga, Vllaznia në vendin e tretë

Vllaznia ka përmbysur dizavantazhin në “Loro Borici”, duke mundur 2-1 Skënderbeun dhe duke u ngjitur në vendin e 3-të me 27 pikë. Korcarët kanë shënuar të parët me Sozën në minutën e ‘33, avantazh ky që zgjati shumë pak.  Përpjekjet ...

Read More »

Basic article creation video

This video shows you how to create and publish an article in Vivvo. See how you can format your content, add images to the article's body with ease or set article preferences like status, publishing date or search friendly URL and metadata.

Read More »