Home / Nga Facebook

Nga Facebook

Koronavirusi erdhi! Ja ç’na pret.., ?

Numri i rasteve do të vijë duke u rritur! Do të ketë viktima! 3. Do të ketë këshilla “mjekësore” në Facebook nga “mjekë” popullor! 4. Do të dalin (në Facebook dhe instastory) ilaçe që shërojnë koronavirusin: vitaminë c, raki Skrapari, ...

Read More »

Te shkundemi qe…. te mos na shkunde!

Asgjë e re s’ka ndodhur. Ato 2-3 ishujt e vegjël s’mund të qëndronin për shumë kohë gri. Me Italinë ne ishim thuajse “njësh” me avionat dhe tragetet e përditëshme. Bashkimi me “hartën e kuqe” aty ishte, sot vetëm sa u ...

Read More »