Home / Kosova (page 40)

Kosova

Haradinaj shkarkon nga detyra ministrin Nenad Rikalo

 Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka shkarkuar sot nga detyra ministrin e Bujqësisë, Pylltarisë dhe Zhvillimit Rural, Nenad Rikalo nga Lista Serbe, transmeton Anadolu Agency (AA). Haradinaj nëpërmjet rrjetit social Facebook bëri të ditur lajmin për shkarkimin e ministrit Rikalo, ...

Read More »