Home / Kosova (page 482)

Kosova

Dorëzohet Gani Geci

Fadil Geci ka konfirmuar për Telegrafin se vëllau i tij, Ganiu është dorëzuar në mënyrë vullnetare tek policia e EULEX-it. “Për momentin është në zyrën e Prokurorit”, ka thënë Fadil Geci.

Read More »

Vendimi i Kushtetueses rreth orës 15:00

Gjykata Kushtetuese pritet të dalë sot, rreth orës 15:00, me vendimin e saj. Kështu mëson Politiko.net nga burime të mirë informuara me procesin. Por, vendimi i Kushtetueses mund edhe të shtyhet deri javën tjetër, në rast se Gjykatës do t’i ...

Read More »

Si e morri në qafë AKI-ja agjentin e saj?

Telegrafi mëson se agjenti i AKI-së është ekzekutuar nga ISIS, pasi që është dekonspiruar, si pasojë e njohurive minimale të tij rreth terrenit dhe grupit ISIS. Informacionet e publikuara në media për dekonspirimin dhe ekzekutimin e një bashkëpunëtori të Agjencisë ...

Read More »