Home / Kosova (page 51)

Kosova

Ramush Haradinaj i reagon Vladimir Putinit

Kryeministri i Kosovës, Ramush Haradinaj ka reaguar pas deklaratave të presidentit të Rusisë, Vladimir Putin. Pesidenti rus, Vladimir Putin në një deklaratë për mediat serbe kishte thënë se politikat e SHBA-së dhe aleatëve perëndimor janë faktorë destablizues në Ballkan. Lidhur ...

Read More »