Home / Kosova (page 542)

Kosova

Jahjaga mesazh urimi besimtarëve myslimane

Me rastin e ditës së Bajramit të Madh, Presidentja e Republikës, Atifete Jahjaga, uroi kryetarin e Bashkësisë Islame, Myftiun Naim Tërnava, besimtarët myslimanë dhe të gjithë qytetarët e Kosovës, që këtë ditë ta kalojnë në paqe, solidaritet dhe mirëkuptim me ...

Read More »