Home / Kosova (page 90)

Kosova

Grafite kercenuese ne rruget e Prishtines

Presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, kryetari i Prishtinës Shpend Ahmeti dhe i pari i bashkësisë islame në Kosovë, Naim Tërnava, janë kërcënuar publikisht, me anë të grafiteve nga njerëz të panjohur, raporton “Zëri.info”. Shkak i këtyre kërcënimeve sipas shënimeve është ...

Read More »