Home / Rajoni / Maqedonia (page 170)

Maqedonia

Aksion policor në Kumanovë, arrestohen tre persona

Dje pasdite ka ndodhur një aksion policorë në Kumanovë me çrastë janë arrestuar tre persona. Bëhet fjalë për vëllezërit Rexhepi, njëri prej tyre gjegjësisht Rexhep Rexhepi është veteran i tre luftërave asaj të UÇPMB-së, Ushtrisë Çlirimtare të Kosovës dhe UÇK-së.  Rexhepi ...

Read More »