Home / Rajoni / Maqedonia (page 20)

Maqedonia

Mogherini dhe Hahn në vizitë zyrtare në Maqedoni

Përfaqësuesja e lartë për Politikën e Jashtme dhe Sigurinë e BE-së, Federica Mogherini dhe eurokomisioneri për Zgjerimin, Johannes Hahn pritet të vizitojnë Maqedoninë më 18 prill, një ditë pas shpalljes së raportprogresit nga Komisioni Europian, njoftoi dje kryeministri maqedonas, Zoran ...

Read More »