Home / Rajoni / Maqedonia (page 50)

Maqedonia

Ambasadorja boshnjake në Shkup viziton Prilepin

Ambasadorja boshnjake në Shkup, Lepa Babiq, e shoqëruar nga përfaqësues komunal të Bjelinës, Nevesinjës, Kotorit, Varoshit dhe Banja Llukës, e vizituan sot vetëqeverisjen lokale në Prilep, përcjell Telegrafi Maqedoni. Qëllimi kryesor i vizitës, sipas kryetarit të Prilepit, Marjan Risteski, është ...

Read More »