Home / Rajoni / Maqedonia (page 60)

Maqedonia

BDI: Të unifikohet vota shqiptare

Rinia e Bashkimit Demokratik për Integrim dhe Forumi i Gruas sot nga Çairi kërkuan që të mos përçahet vota shqiptare, thuhet në komunikatën e lëshuar nga kjo parti, drejtuar Telegrafit në Maqedoni. “Sot gjendemi në pragun e një nga zgjedhjet më ...

Read More »