Home / Rajoni / Maqedonia (page 80)

Maqedonia

Jankuloska: Nuk ndjehem fajtore

Dëshmia në PSP e Gordana Jankuloskës, ish-ministre e punëve të brendshme të Maqedonisë, zgjati vetëm 30 minuta, transmeton Telegrafi Maqedoni. Siç bëri të ditur vet Jankuloska, ajo dhe ekipi i avokatëve kanë kërkuar shtyrje të marrjes në pyetje, për shkak ...

Read More »