Home / Kronika / Kronika e zeze (page 3)

Kronika e zeze

Mbytet një peshkatar në Velipojë

Një peshkatar është mbytur sot paradite në grykëderdhjen e lumit Buna, në Velipojë. Viktima quhet Altin Lleshi, 34 vjeç, nga fshati Pulaj i Velipojës. Mësohet se 34-vjeçari kishte hyrë në det për të nxjerrë rrjetat e peshkut, por dallgët dhe ...

Read More »

Aksident me pasojë vdekjen në Lezhë

Një aksident me pasojë vdekjen e një personi ka ndodhur në rrugën Lezhë-Milot, pranë kryqëzimit të Shënkollit. Forcat e policisë, pasi janë njoftuar për një burrë të shtrirë në tokë, kanë bërë të mundur identifikimin e menjëhershëm dhe arrestimin e ...

Read More »