Home / Sporti / Sporti ne bote (page 3)

Sporti ne bote

Allegri: Interi është favorit për titull

“Po kalojme nje periudhe te mire dhe deshirojme qe ta mbyllim vitin me me te miren e mundshme. Interi eshte favorit per titullin e kampionatit, pasi ka nje teknik me vlera dhe  lojtare te medhenj”. Keshtu ka deklaruar trajneri i Juventusit, Massimiliano ...

Read More »