Home / Sporti / Sporti ne bote (page 4)

Sporti ne bote

Kërkohet rikthimi i Alfa Romeo në Formula 1

Bosi i Fiat Chrysler Automobiles (FCA) dhe i Ferrari, Sergio Marchionne, ka folur te henen lidhur me mundesine e rikthimit ne Formula 1 te Alfa Romeo, nje marke e FCA, sipas asaj qe raportojne mediat italiane. “Eshte e pabesueshme qe marka Alfa Romeo eshte ne zemren ...

Read More »