Home / Sporti / Sporti ne bote (page 4)

Sporti ne bote

Allegri: Interi është favorit për titull

“Po kalojme nje periudhe te mire dhe deshirojme qe ta mbyllim vitin me me te miren e mundshme. Interi eshte favorit per titullin e kampionatit, pasi ka nje teknik me vlera dhe  lojtare te medhenj”. Keshtu ka deklaruar trajneri i Juventusit, Massimiliano ...

Read More »

Kërkohet rikthimi i Alfa Romeo në Formula 1

Bosi i Fiat Chrysler Automobiles (FCA) dhe i Ferrari, Sergio Marchionne, ka folur te henen lidhur me mundesine e rikthimit ne Formula 1 te Alfa Romeo, nje marke e FCA, sipas asaj qe raportojne mediat italiane. “Eshte e pabesueshme qe marka Alfa Romeo eshte ne zemren ...

Read More »