Home / Politika (page 30)

Politika

ZYRTARE/ Ja emrat e 4 ministrave të rinj

Kryeministri Edi Rama ka zyrtarizuar katër emrat e rinj në kabinetin qeveritar. Fatmir Xhafaj do të jetë ministër i Brendshëm, Olta Xhaçka e Mirëqenies Sociale, Ogerta Manastirliu në postin e Ministrisë së Shëndetësisë dhe Eduart Shalsi në postin e Ministrit ...

Read More »

Të hënën ndryshime në Qeveri

Interesimit të Top Channel lidhur me një lajm të përhapur në media se priten dorëheqje në Qeveri për t’i ofruar një kompromis çadrës së protestës, burime pranë Kryeministrit Edi Rama iu përgjigjen se të hënën në Qeveri do të ketë ...

Read More »