Home / Politika (page 32)

Politika

Sot në Tiranë nis Samiti i Brdo-Brijunit

Në Tiranë të mërkurën dhe të enjten do të mbahet Samiti i Brdo-Brijunit me pjesëmarrjen e udhëheqësve të Ballkanit Perëndimor i organizuar nga presidenti shqiptar Ilir Meta. Të ftuarit e tij janë presidenti i Kosovës Hashim Thaçi, Presidenti i Malit ...

Read More »