Home / Politika (page 34)

Politika

Basha para protestës: Asnjë hap pas

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha u ka bërë thirrje qytetarëve pak orë para protestës që t’i bashkohen kësaj të fundit. Përmes një reagimi, Basha thekson se:”Bashkimi, pjesëmarrja dhe vendosmëria për ta çuar këtë betejë drejt fitores së sigurt, është ...

Read More »