Home / Politika (page 5)

Politika

Hyn në ditën e tretë të saj protesta e opozitës

Protesta kundër keqqeverisjes, e organizuar nga Partia Demokratike ka hyrë në ditën e tretë të saj. Qytetarë, përfaqësues dhe militantë të PD-së kanë kaluar natën në çadrën e improvizuar në Bulevardin ‘Dëshmorët e Kombit’ para Kryeministrisë. Të pranishëm në çadrën ...

Read More »