Home / Politika (page 58)

Politika

Ruçi, vizitë Metës

Kryetari i Kuvendit, Gramoz Ruçi zhvilloi paraditen e së hënës një takim me kreun e shtetit, Ilir Meta, në Presidencë. Takimi erdhi me kërkesë të kryeparlamentarit Ruçi dhe një ditë pas takimit që Rama pati me Metën. Ky takim vjen ...

Read More »