Home / Politika (page 60)

Politika

Shkarkimi dhe mocioni në parlament/ Reagon Meta

Ndërkohë që mazhoranca vazhdon seancën parlamentare të mocionit për shkarkimin e presidentit Ilir Meta, ka reaguar ky i fundit. Meta në një status në facebook thekson se Shqipëria ka nevojë për reflektim dhe përgjegjësi maksimale të aktorëve politike. “Shqipëria ka ...

Read More »