Home / Politika (page 667)

Politika

Basha: Dita e protestës kombëtare po afron

Kryetari i Partisë Demokratike, Lulzim Basha nëpërmjet një postimi në rrjetin social Facebook, rikujton qytetarët se dhe 4 ditë ndajnë nga protesta kombëtare e 22 nëntorit për të drejta ekonomike. “4 ditë na ndajnë nga 22 nëntori, dita e protestës ...

Read More »

Rama takim në presidencë me Nishanin

Kryeministri Edi Rama zhvilloi sot paradite një takim në presidencë me Kreun e Shtetit Bujar Nishani. Edhe pse ende nuk ka një njoftim zyrtare për çështjen e këtij takimi që zgjati 20 minuta, por mendohet se është diskutuar për zgjedhjen ...

Read More »