Home / Politika (page 680)

Politika

PD, Vokshi: Klosi paraqet suksese imagjinare

Deputetja e Partisë Demokratike, Albana Vokshi, nëpërmjet një deklarate për mediat tha se “ministri i Mirëqënies Sociale, Blendi Klosi, u përpoq të mbulojë krizën e prodhuar nga qeveria, kryeministri i tij dhe mazhoranca, duke paraqitur suksese imagjinare dhe shifra trilluese ...

Read More »